Elektromobily

Nissan e-NV200

Lehký užitkový vůz NISSAN

Řekněte sbohem doplňování paliva, výměnám oleje, ladění motoru. To vše se stane minulostí, pokud se rozhodnete k pořízení 100% elektromobilu Nissan e-NV200. Nissan e-NV200 totiž nemá spalovací motor ani klasickou převodovku. Díky tomu v něm najdete mnohem méně pohybujících se součástí, než u běžné dodávky, což znamená, že získáte další výhody maximálně zredukované údržby. A s případným daňovým zvýhodněním není takovým výhodám konec.

Protože Nissan e-NV200 má nulové emise a motor nevydává vůbec žádný hluk, můžete s ním snadno zajišťovat ranní dodávky v rezidenčních místech. Můžete dokonce vjíždět do budov a dalších chráněných míst.

Specifikace

Kapacita baterie 24 kWh
Spotřeba 16,5 kWh / 100 km
Dojezd 167 km
Max. rychlost 123 km/hod.
Typ zásuvky T1
Nabíjení s on-board nabíječkou 3,3 kW
Alternativně 6,6 kW
Rychlonabíjení CHAdeMO
Doba nabíjení z domácí zásuvky 12 hod.
Doba nabíjení z nabíječky 4 hod.
Doba nabíjení z rychlonabíječky 30 min.

Galerie

Doporučujeme Vám tyto produkty:

ICU Eve

ICU Eve

Moderní a stylový design, který se perfektně hodí do každého prostředí. Nabíjecí stanice je vyrobena ze speciálního kompozitního materiálu, který byl zpevněný skleněnými vlákny.
Cena od 62 369 Kč

P30 e-série

P30 e-série

"E-série" je základním modelem z řady KeContact P30. Díky tomu poskytuje jednoduché, nákladově optimalizované nabíjení.
Cena od 17 385 Kč

EVlink Wallbox

EVlink Wallbox

Nabíjecí stanice jsou určeny pro použití v náročných prostředích díky své robustnosti a odolnosti proti povětrnostním vlivům: v domácnostech a soukromých parkovištích (bytové domy, fi remní parkoviště, hotely...)
Cena od 22 898 Kč