Připravujeme pro vás jednoduchou a praktickou webovou aplikaci s mapou, kde můžete vyhledat hotel nebo restauraci s dobíjecí stanicí pro vaši dovolenou nebo volné dny s vašim elektromobilem

V současné době je již mnoho hotelů a restaurací vybavených dobíjecí infrastrukturou, kterou poskytují svým hostům jako doplňkovou službu možnost dobíjet jejich elektromobil během svého pobytu. To z nich činí vítanou alternativu k čerpacím stanicím a parkovištím s nabíjecími stanicemi, kde lidé zastavují , když potřebují své auto dobít.

Naše mapa bude postupně plněna hotely a restauracemi, které jsou vybaveny dobíjecími stanicemi pro elektromobily. Najdete zde také informace o hotelu, nákladech na nabíjení a typy zásuvek, které jsou k dispozici.
Pro hotely a restaurace jsme připraveni zajistit celou potřebnou infrastrukturu nabíjecích stanic, pokud je ještě nemají a rádi by tuto službu svým hostům nabízeli.

Zjistili jste, že v naší mapě chybí hotel nebo restaurace s dobíjecí stanicí pro elektromobily?

Víte o takovém hotelu nebo restauraci, ale nemůžete ho najít na naší mapě? Vyplňte jednoduše formulář níže s nutnými údaji a my rádi přidáme nabíjecí stanici do naší mapy.

Má váš hotel nebo restaurace zájem poskytovat službu dobíjení elektromobilů svým hostům a řešit i službu zpoplatnění nabíjení? Neváhejte nás kontaktovat, přijedeme a na místě pro vás najdeme nejvhodnější řešení.